اخبار برگزیده

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی استانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.


عنوان اولین مطلب آزمایشی من

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته: پناهندگی ورزشکاران اولین بار نبوده23 ژانويه 2016 سرپرست دبیری فدراسیون کاراته: پناهندگی ورزشکاران اولین بار را برگردانیم اما موضوع پناهندگی اولین بار نبوده و آخرین بار هم نیست کی‌روش: من و پیروانی کارآیی نداریم/ امیدوارم با استعفایم موافقت کنند کليه حقوق اين سايت متعلق به باشگاه خبرنگاران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است جایگاه حضرت معصومه(س) از زبان اهل بیت خبرگزاری مهر اخبار ایران و 16 آگوست 2015 آگاه باشید که بهشت هشت در دارد، سه تای آن به سوی قم است بانویی از فرزندان من به نام فاطمه دختر موسی در آنجا رحلت می‌کند که همه شیعیان ما با شفاعت  عنوان اولین مطلب آزمایشی من :: مذهبی عمامه های انگلیسی بلاگ23 مارس 2016 این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با 

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

 

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته: پناهندگی ورزشکاران اولین بار نبوده

جایگاه حضرت معصومه(س) از زبان اهل بیت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها